Listopad 2008Opasky

6. listopadu 2008 v 18:21 Doplnky

Nausnice

6. listopadu 2008 v 18:20 Doplnky
Mini Cassette Earrings
Lego earrings
Rubix Cube Earrings
Key To My Heart Earrings
Thermometer Earrings
Mini Record Earrings


Pixelky blue

6. listopadu 2008 v 18:18 Pixelky

Ako zvysit navstevnost

4. listopadu 2008 v 18:51 keci keci keci

Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!


Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3,download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.

FÁK TO FUNGUJE!!! TAK TO ZKUSTE XD sice šecko nemusí bejt pravda ale to už se neřeší XD tak hodně štěstí!


Plsss zahlasujte za mna

2. listopadu 2008 v 17:36 keci keci keci
Ahojte vsetci a hlavne SB... chcela by som vas poprosit aby ste za mna zahlasovali Tu som tam ako iwka a sutazim z jurajom soltesom... velmi as prosim aby ste zahlasovali ak teraz postupim tak idem do finaleeee... ak cchete spravim vam aj diplom ale musite do komentarov napisat kolky hlas to bol a co na ten diplom chcete